Články

West Brom – Man. City: favorit venku zvítězí
article image

10.8.201

V létě odloudili z Liverpoolu za 49 milionů liber hvězdného mladíka Sterlinga a naznačili, že to s návratem na mistrovský trůn myslí opravdu vážně. A hvězdní Citizens hned v prvním kole potvrdí vysoké ambice!

Oblíbeného protivníka vyzvou na úvod nového ročníku Premier League fotbalisté Manchesteru City, s přehledem vyhráli poslední čtyři vzájemné zápasy a pokaždé vstřelili tři góly. Na stadionu Hawthorns se pokusí svou gólovou normu znovu naplnit a pomoci by jim k tomu měl nejdražší anglický fotbalista všech dob Raheem Sterling, jenž v létě přišel z Liverpoolu. Mladý šikula patřil mezi opory Reds a do nového týmu v přípravě velmi dobře zapadl, společně se Silvou, Navasem, Bonym či Agüerem bude mít na starosti gólovou produkci Citizens. West Bromwich se tradičně pohybuje ve spodních patrech tabulky, loni dlouho bojoval o záchranu a jen díky podařenému finiši se mezi anglickou elitou udržel. V létě přišel o klíčového záložníka Mulumbua, jenž odešel do Norwiche, naopak udržel svého nejlepšího střelce Berahina a navíc získal McCleana, Chestera a důrazného forvarda Lamberta. Ani nové tváře v dresu Baggies ale nezabrání již osmé prohře s Citizens v řadě, vicemistr zahájí novou sezonu úspěšně!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - West Brom. - Man.City 2 1.63

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip