Články

West Brom – Chelsea: obhájce zabere
article image

22.8.201

Z úvodních dvou kol Premier League vytěžily oba mančafty shodně po jednom bodu a se vstupem do sezony tak nejsou spokojeny, především mistři z Chelsea si další ztrátu už nemohou dovolit! A na Hawthorns konečně zaberou.

Nejprve padli v bitvě o Community Shield s Arsenalem (0:1), poté nezvládli vstup do Premier League doma se Swansea (2:2) a v minulém týdnu utrpěli výprask 0:3 na hřišti vicemistrů z Manchesteru City. Kouč Mourinho tak vyhlásil pohotovost, další mizerný výkon už je nepřípustný! Loni si právě na startu sezony jeho svěřenci vypracovali rozhodující náskok, díky němuž získali mistrovský titul, nyní už na vedoucí Citizens nabrali pětibodové manko… A to by v případě dalšího klopýtnutí mohlo znovu narůst, s West Bromem si prostě musí poradit. Blues nezvykle často inkasují a v defenzívě nejsou nejjistější, navíc ani v ofenzívě se jim nedaří, tahoun Hazard na vše sám nestačí. Útočníci Costa ani Falcao nemají formu, na křídle by ale mohl dostat příležitost nově příchozí Pedro, jehož rychlost, technika a instinkt střelce (99 gólů za Barcelonu) by mohl na obranu West Bromu platit! Domácí také tápou, za dva zápasy s Manchesterem City (0:3) a Watfordem (0:0) zvládli jen dvě přesné střely mezi tři tyče a ani jednou nerozvlnili síť. Na Chelsea ale doma umí zahrát, v posledních čtyřech duelech s Blues na Hawthorns třikrát vyhráli a jednou plichtili! Tentokrát však narazí na pořádně namotivovaného protivníka, jenž si nemůže dovolit zaváhat. Blues zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - West Brom. - Chelsea 2 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip