Články

West Brom. Albion – Chelsea: duel „pouze“ o prestiž
article image

18.5.201

Chelsea už s předstihem slaví titul, domácí mají daleko k pohárovým i sestupovým příčkám. Tenhle mač by mohl přinést atraktivní podívanou tím spíš, že borcům WBA se proti úspěšnějšímu londýnskému rivalovi zejména doma daří.

West Brom. Albion

+ psychická pohoda – záchrana jistá a možnost prestižní výhry; takřka kompletní kádr

– menší kvalita kádru; doma z posledních tří utkání vytěžil jediný bod    

Chelsea

+ psychická pohoda; návrat zraněného snajpra Diega Costy; kvalitnější kádr

– větší marodka (Ramirez, Zouma, Oscar); v posledních třech utkáních na WBA uhrála jen jednu remízu a dvakrát prohrála

 

Fotbalisté WBA jdou do dohrávky předposledního kola Premier League s uklidňujícím pocitem, že už jsou zachráněni. Povedlo se jim to díky týden staré remíze v Newcastlu 1:1, kterou vyvrcholilo tažení za udržením v nejvyšší soutěži pod vedením Tony Pulise, který se stal hlavním koučem Londýňanů v lednu a s nímž na lavičce vytěžili skvělých 23 bodů ze 16 utkání. Však jeho schopnosti náležitě ocenil i jeho protějšek na lavičce Blues Jose Mourinho, který prohlásil, že kdyby byl vlastníkem nějakého anglického týmu, určitě by podepsal jako kouče právě Pulise, jenž je prý zárukou dosažení klubových cílů…

Dnes se oba trenéři utkají o ligové body, za jejichž dosažením půjde domácí tým takřka v kompletním složení, pouze bez Bena Fostera. Do útoku Chelsea se po zranění z počátku dubna může vrátit kanonýr Diego Costa a Eden Hazard, vyhlášený za nejlepšího hráče tohoto ročníku Premier League, nastoupí ke svému stému ligovému stratu za Blues.

Fotbalistům WBA se doma na Chelsea daří: v posledních třech ligových ročnících nad ní dvakrát vyhráli a loni remizovali. Dodrží tradici a budou opět bodovat?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - West Brom. - Chelsea 0 2.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip