Články

Wawrinka S. – Murray A.: obhájce ztratí pouze set
article image

2.6.2016

Oba v prvním kole přežili české hrozby a v maratonech přetlačili Rosola resp. Štěpánka. Teď si to dva korunní princové světového tenisu rozdají v Paříži o finále. A loňský šampion Wawrinka ztratí jen set.

Předčasné finále French Open? To asi ne, vždyť je tu pořád ještě tenisový král Djokovič, nicméně právě tito dva borci měli být hlavními překážkami na jeho cestě k vysněnému premiérovému pařížskému titulu. A po absenci Federera a zranění Nadala se to ještě znásobilo. Ano, jen oni dva jsou reálně schopni Srba zastavit! Wawrinkovi se to podařilo v loňském finále, teď se chce o to pokusit i Murray. Jenže kdo nakonec o titul bude bojovat? Papírově by na tom měl být lépe Brit, který je druhým hráčem světa (Wawrinka až 4.) a na vzájemné zápasy vede 8:7. Tím ovšem Murrayho trumfy končí. Švýcar je totiž nezdolným mužem pro velké okamžiky, pařížská antuka mu sedí, jeho sebevědomí a kouzelný jednoručný bekhend dokážou divy. A pak je tu fakt, že protivníka porazil už třikrát za sebou! Na monacké antuce, newyorském betonu a londýnském koberci při Turnaji mistrů přitom neztratil ani set. Pravda, Murray se v poslední době znovu vrací do větší pohody a udivuje psychickou silou, ovšem Wawrinka je neméně odolný. Bude to bitva, ale loňský šampion víc než set neztratí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Wawrinka S. - Murray A. 3:1 5.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip