Články

Wawrinka S. – Federer R.: čeká se švýcarský maratón
article image

2.6.201

Pikantní švýcarský souboj ve čtvrtfinále French Open. Nasazenou dvojku Rogera Federera vyzve jeho daviscupový parťák Stanislas Wawrinka. Ten je sice považován za papírového outsidera, ale umí kousat. Čeká se velká bitva!

Wawrinka

+ motivace; podmínky mu sedí

- občasná labilita, na rivala neumí

 

Federer

+ forma; vzájemná bilance; psychická odolnost

- nepůsobí tak hladově, místy profesorský

 

 

Oba zatím hrají skvěle. Federer předvádí svůj líbivý tenis, během čtyř zápasů mu sebral jediný set domácí miláček Monfils. Zdá se, jako by ještě ani nemusel hrát na maximální otáčky, přepne na ně pouze v případě potřeby.

 

Rovněž Wawrinka zatím přišel o jedinou sadu, už ve druhém kole mu ji vzal Srb Lajovič. Během předchozích 10 let se jen jednou dostal na French Open do čtvrtfinále a teď si už tento osobák vyrovnal. Jeho agresivnímu tenisu svědčí letošní pařížské podmínky a ještě zdaleka nemusí říci poslední slovo. Jenže nyní potřebuje zvládnout svého osudového soka.

 

S krajanem Federerem odehráli už 18 zápasů, z nichž Wawrinka vyhrál pouhé dva! Těšit ho může jen skutečnost, že oba byly právě na antuce, kde je Federer nejzranitelnější. Ovšem jejich poslední antukové setkání před pár týdny v Římě světová dvojka ovládla 6:4, 6:2. Tentokrát by to přece jen mělo být vyrovnanější, zvláště když Wawrinkovi vyjde začátek.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Wawrinka S. - Federer R. 1:3 3.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip