Články

Wawrinka – Nishikori: řežba o semifinále!
article image

3.9.201

Japonec Nishikori si do New Yorku přivezl skvělou formu a poprvé v kariéře se na US Open probojoval do čtvrtfinále. V něm vyzve vítěze letošního Australian Open a fanoušci uvidí velkou bitvu o postup mezi nejlepší čtyřku.

Čtyřiadvacetiletý Japonec letos udělal pod vedením kouče a bývalého vynikajícího hráče Michaela Changa obrovský výkonnostní pokrok – získal dva turnajové tituly, na Masters v Madridu došel do finále a v Miami do semifinále a také se poprvé prokousal do Top Ten na žebříčku ATP. I na US Open potvrzuje kvality, do čtvrtého kola postoupil bez ztráty setu a v boji o čtvrtfinále nakonec přetlačil pátého nasazeného Kanaďana Raonice. Ve více než čtyřhodinové bitvě sice prohrával 0:1 a 1:2 na sety, přesto ukázal bojovného ducha a nakonec dokázal vývoj zápasu otočit. A to ve velkém stylu, v posledních dvou setech dominoval a Raonicovi nenabídl ani jeden brejkbol. Náročný pětisetový duel jej ale jistě stál spoustu sil, toho bude chtít Wawrinka využít! Švýcar loni prožil průlomovou sezonu, kterou vyšperkoval na startu letošního ročníku vítězstvím na Australian Open, dále ovládl také turnaj Masters v Monte Carlu a také podnik v Chennaii. V New Yorku se mu také daří a bez problémů postoupil do čtvrtfinále, rozjetý Nishikori pro něj bude první těžkou zkouškou. Rychlonohý a pohyblivý Japonec s nebezpečným forhendem nedá svou kůži lacino, bude to velká bitva!        

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Wawrinka S. - Nishikori K. 40,5 + 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip