Články

Wawrinka – Nishikori: čeká se předlouhá bitva
article image

27.1.201

Tak tohle bude epochální boj! O semifinále tenisového Australian Open si to rozdají loňský obhájce Stanislas Wawrinka s Japoncem Keiem Nishikorim. Očekávejte nekonečnou bitvu s neustálými zvraty a spoustou gamů.

Švýcar coby turnajová čtyřka loni na úvodním grandslamu sezóny senzačně triumfoval a i letos vypadá hodně dobře. Možná není tak suverénní, ale ve čtyřech zápasech ztratil jediný set a co bylo dost možná klíčové – vyhrál všechny čtyři tie-breaky. Japonec je v Melbourne pátým nasazeným a pokračuje ve famózních výkonech, které ho na posledním grandslamu minulé sezóny US Open vynesly až do finále. „Cítím, že letos jsem tady schopen na tento úspěch navázat,“ prohlásil Nishikori.

Teď jej čeká velký test. S Wawrinkou se utkali třikrát – první dva duely ovládl pře třemi roky vcelku v pohodě Švýcar, ale právě na loňském US Open ve čtvrtfinále uspěl jeho protivník. Byla to úchvatná pětisetová bitva, která trvala čtyři a čtvrt hodiny a skončila po 57 gamech. Možná to tentokrát takový maratón nebude, ale žádnou rychlovku rozhodně nečekejte. Minimálně čtyři sety jsou jistotou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Wawrinka S. - Nishikori K. 42,5 + 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip