Články

Wawrinka – Čilič: Švýcar vyhraje s čistým štítem
article image

13.11.2014

I porážka mu může stačit, ovšem ani výhra jej nemusí posunout do semifinále Turnaje mistrů. Švýcar je před závěrečným duelem ve skupině A ve svízelné situaci, disponuje ale solidní formou a trápícího se Chorvata porazí!

Skupině A kraluje díky dvěma hladkým výhrám hvězdný Srb Djokovič, jenž ale musí postup do semifinále ještě potvrdit v utkání s Tomášem Berdychem. Právě český borec má na kontě stejně jako Švýcar Wawrinka po jedné výhře a prohře a mezi nimi se na dálku nejspíše rozhodne o druhém účastníkovi vyřazovací části. Postupová matematika je ale složitá a úplně bez šancí ještě není ani Čilič, jenž sice dvakrát prohrál, ovšem dominantní výhra nad Švýcarem a příznivý výsledek z druhého utkání by mu mohly zajistit play off Turnaje mistrů. Letošní vítěz US Open si ale do Londýna nepřivezl příliš oslnivou formu, Djokovičovi podlehl téměř bez odporu 1:6, 1:6 a ani proti Berdychovi (1:6, 3:6) nepředvedl to, co v něm opravdu je. Navíc s Wawrinkou má výrazně pasivní bilanci vzájemných duelů 2–7, letos s ním prohrál oba souboje v Monte Carlu i Cincinnati a pokaždé musel skousnout potupného „kanára“! Wawrinka v druhé polovině sezony příliš nevynikal, ovšem do londýnského turnaje vstoupil drtivým vítězstvím nad Berdychem (6:1 a 6:1) a působí výrazně živějším a hladovějším dojmem než Čilič. Věřím, že Švýcar vyhraje ve dvou setech.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Wawrinka S. - Cilic M. 2:0 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip