Články

Wawrinka – Berdych: český bijec zvítězí!
article image

10.11.201

Neoblíbený Švýcar Stan Wawrinka bude prvním soupeřem Tomáše Berdycha na prestižním Turnaji mistrů. Letošního vítěze Australian Open v osmi zápasech od roku 2010 porazil jenom jednou, v Londýně ale zabojuje a zvítězí!

Stejně jako na loňském Turnaji mistrů narazí Berdych ve skupině na Wawrinku a věří, že se tentokrát bude radovat z vítězství on a prestižní podnik zahájí vítězně. V minulém roce v Londýně uspěl po velké třísetové bitvě Švýcar, což však nebylo žádné překvapení, v posledních letech se to naopak stalo pravidlem - vždyť od roku 2010 prohrál s českou tenisovou jedničkou jediný duel, a to loni v prvním kole Davis Cupu, kdy se jejich utkání protáhlo na čtyři sety. V generálce na Turnaj mistrů si Berdych nevedl špatně a na halovém podniku v Paříži se prokousal do čtvrtfinále, v něm však podlehl Kanaďanu Raonicovi. Úspěch v Londýně by rodáka z Valašského Meziříčí, který letos na okruhu ATP získal dva tituly, mohl výrazně nakopnout do nadcházející sezony, v níž bude pokračovat v zatím marné honbě za vysněným grandslamovým titulem. Švýcar zářil především v první polovině sezony, kdy ovládl Australian Open a turnaj Masters v Monte Carlu, postupně mu ale začal docházet dech. Po srpnovém US Open, kde dokráčel do čtvrtfinále, prohrál čtyři duely v řadě! Mizérii ukončil až nedávno v Paříži, ovšem výhra nad Rakušanem Thiemem a následná porážka od Kevina Andersona mu mnoho optimismu do žil příliš nevlily. Motivovaný Berdych bude chtít herního trápení svého soka využít a to se mu po bitvě podaří!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Wawrinka S. - Berdych T. 2 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip