Články

Washington – Pittsburgh: vyrovnaná bitva
article image

27.4.2016

Nenáviděné Tučňáky z Pittsburghu vyzvou v semifinále Východní konference borci Washingtonu Capitals! Vítězové základní části v předešlé sérii s Philadelphií herně příliš nenadchli a ani Pittsburgh nebude snadným soupeřem…

Suverénně ovládli základní část NHL, ovšem v prvním kole měli hokejisté Washingtonu s Philadelphií více práce, než se čekalo. V sérii se sice ujali vedení 3:0 na zápasy, houževnatého soupeře se jim ale nedařilo dorazit a po dvou prohrách (1:2, 0:2) v jejich táboře zavládla mírná nervozita. Očekávaný postup vybojovali až v šestém klání díky hubenému triumfu 1:0, který zařídil hrdina Backström. Zatímco v defenzívě hráli Capitals tradičně skvěle, v útoku se jim postupně přestávalo dařit a v posledních třech duelech jen 2x rozvlnili síť! To je na mančaft, který v základní části nastřílel druhý nejvyšší počet branek a jeho ofenzívě velí nezastavitelný kanonýr Ovečkin, hodně slabá vizitka... To jejich nadcházející soupeři z Pittsburghu si v sérii s tradičně velmi dobře bránícími Rangers vedli o poznání lépe (4:1 na zápasy) a jenom při jediné prohře v druhém duelu vstřelili méně než tři branky. Crosby (3+5), Malkin (2+5) či Kessel (3+3), to je opravdu velká síla, která defenzívu Washingtonu v čele s gólmanem Holtbym (úspěšnost v play off 96,8%) pořádně otestuje. V pěti vzájemných zápasech v základní části Pittsburgh 3x triumfoval, jen 2x ale bylo k vidění šest či více branek. Čekám další tuhou bitvu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Washington - Pittsburgh 5,5 - 1.55
1. třetina - Washington - Pittsburgh 0 2.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip