Články

Washington – Pittsburgh: Tučňáci rivala nepřelstí
article image

27.10.2015

Mančaft z hlavního města přes léto posílil ofenzívu a nový ročník rozehrál výborně! Naopak výkony Tučňáků mají rezervy, i když se postupně zlepšují. Na utkání s velkým rivalem se jistě Crosby a spol. dobře připraví, oberou jej o body?

Capitals za posledních pět sezon třikrát dokráčeli do konferenčního semifinále, letos však konečně chtějí zabojovat o vysněný Stanley Cup, který ještě nikdy nezískali. Ziskem šikuly TJ. Oshieho a zkušeného Justina Williamse posílili ofenzívu, která dříve hodně spoléhala jen na spolupráci obávaného dua Ovečkin – Backström. Nyní Washington disponuje dvěma nesmírně nebezpečnými útoky, což výrazně zvedlo jeho ofenzivní potenci, s průměrem 4,14 vstřelených branek na zápas je nejproduktivnějším týmem NHL! Není tedy divu, že vyhrál šest ze sedmi duelů a atakuje čelo Metropolitní divize. Jeho velký rival z Pittsburghu se dlouho nemohl dostat do tempa, ačkoliv příchod hvězdného kanonýra Kessela sliboval výrazné zvýšení již tak nesmírně velké ofenzivní síly Tučňáků. Jenže na první výhru čekal Pittsburgh až do čtvrtého zápasu a zatím předvádí spíše defenzivně zodpovědné výkony a žádný ofenzivní festival, na jaký jsou jeho fanoušci zvyklí. S Washingtonem loni Tučňáci prohráli tři ze čtyř vzájemných bitev a ani v nové sezoně si bilanci nevylepší.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Washington - Pittsburgh 1 1.70
Počet gólů - Washington - Pittsburgh 5,5 - 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip