Články

Washington – Pittsburgh: Ovečkin bude úřadovat
article image

10.3.201

Střílí jako o život, k úspěchu to však nevede. Kanonýr Alex Ovečkin v soubojích s Pittsburghem pravidelně skóruje, šestkrát za sebou se ale z výhry ve vzájemném duelu radoval jeho rival v dresu Tučňáků Crosby! Bude se historie opakovat?

Hostující Penguins se přetahují s Bostonem o prvenství ve Východní konferenci a nebudou mít problémy s postupem do play off, to jejich rival z Metropolitní divize Washington se momentálně nachází mimo postupové pozice a bude mít co dělat, aby ve vyřazovacích bojích nechyběl. V dresu Capitals sice válí nejlepší kanonýr celé NHL Alexander Ovečkin, jenž si na pažbě udělal v 61 zápasech už 44 zářezů, ovšem žádný jeho spoluhráč se ještě nepřehoupl přes dvacítku přesných zásahů a tak je rodák z Moskvy společně se svým dvorním nahrávačem Backströmem (12+51) většinou na vše sám… To v ofenzívě Tučňáků se pořádně činí výrazně více borců a tím hlavním je kapitán Crosby, jenž je suverénně neproduktivnějším borcem soutěže (29+55) a nad velkým rivalem Ovečkinem má výrazně navrch, vždyť Pittsburgh porazil Capitals šestkrát v řadě! V posledních šesti vzájemných duelech se ruský snajpr čtyřikrát střelecky prosadil a potvrdil, že se mu proti obraně Penguins daří. V dalším souboji s Pittsburghem budou tápající Capitals na jeho přesnou mušku znovu spoléhat a Ovečkin nezklame!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Was-Pit: Ovečkin A. ano 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip