Články

Washington – Pittsburgh: Ovečkin bude při chuti
article image

20.11.201

Rivalové z Metropolitní divize si to rozdají v letošní sezoně poprvé. Čeká se pořádně vyhecovaná bitva, v níž půjde o první místo, které okupují hostující Tučňáci. Za domácí ale řádí Alexander Ovečkin, jenž obranu Pittsburghu pokoří!

Crosby a spol. prohráli čtyři z posledních šesti duelů a momentálně se tak trochu hledají, i když triumf nad silným Anaheimem 3:1 jim před dalším těžkým duelem jistě vlije do žil spoustu tolik potřebné sebedůvěry. Před druhými Capitals mají pouze jeden bod k dobru, v posledních pěti vzájemných duelech však jenom jednou prohráli a úspěšnou sérii chtějí prodloužit! Domácí se ale rozehráli k parádním výkonům, triumf nad Penguins by pro partu kouče Oatese byl čtvrtým vítězstvím v řadě. V jejich dresu řádí jako černá ruka Alexander Ovečkin, jenž v 19 zápasech sedmnáctkrát rozvlnil síť a trefil se i v posledních dvou duelech proti Tučňákům. A dalším zásahem znovu potvrdí, že na Pittsburgh umí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Was-Pit: Ovečkin A. ano 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip