Články

Washington – Philadelphia: tvrdé přistání Letců
article image

15.4.2016

V druhé polovině základní části patřili mezi nejlepší týmy celé NHL a za odměnu se probojovali do play off. Nadstavbovou část ale hokejisté Philadelphie rozehráli prohrou s Washingtonem 0:2 a ani ve druhém utkání neuspějí…

Letci se od začátku nového roku pyšní skvělou bilancí 26-13-7, díky níž se dokázali vtěsnat mezi elitní osmičku Východní konference. V prvním kole play off však narazili na nejlepší celek celé NHL a první měření sil dopadlo podle předpokladů. Žádný ofenzivní koncert ale Ovečkin a spol. nepředvedli – dle tradice vycházeli ze skvělé defenzívy a svému soupeři dovolili jen 19 střeleckých pokusů, k vítězství 2:0 jim tak stačily trefy Carlsona s Beaglem. Také do druhého klání nastoupí jako velcí favorité a znovu uspějí! Flyers se totiž budou muset obejít bez klíčového centra Seana Couturiera, jenž po hitu Ovečkina z prvního duelu odstoupil a zůstane mimo hru. To je pro Letce obrovská ztráta, urostlý forvard patří k elitním defenzivním útočníkům a dokáže hvězdy soupeře udržet na uzdě. Sázím jedničku!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Washington - Philadelphia 1 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip