Články

Washington – NY Rangers: Jezdci znovu padnou
article image

15.10.2013

Capitals prolomili smůlu výhrou 4:2 nad Edmontonem a po třech prohrách se konečně radovali, Jezdci se naopak stále trápí, vždyť prohráli osm z devíti zápasů. Jejich obrana je tragická, Ovečkina a spol. neuhlídá. Domácí zvítězí.

Rangers se loni do play off probojovali na poslední chvíli a letos nejspíše budou mít znovu co dělat, aby se mezi šestnáct vyvolených prosadili. Zahájili totiž hrozně a jejich prostupná obrana je pro smích. Po výprasku 2:9 od San Jose, který režíroval čtyřgólový Tomáš Hertl, šestkrát inkasovali na ledě Anaheimu (0:6), pětkrát v souboji se St. Louis (3:5) a na kontě mají celkem čtyři vysoké porážky z pěti duelů. Ve Washingtonu je čeká další těžké utkání. Domácí snajpr Alexander Ovečkin znovu patří mezi nejobávanější střelce soutěže, v minulém utkání s Edmontonem se jednou trefil a dovedl Capitals k výhře 4:2. Na pažbě už si udělal šest gólových zářezů, proti utrápeným Jezdcům by mohl přidat další. Ani výkony domácích ale nejsou ideální, přesto by měli před svými fanoušky naplno bodovat!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Washington - NY Rangers 1 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip