Články

Washington – NY Islanders: rozhodující duel znovu do prodloužení?
article image

27.4.201

Už dopředu se čekalo, že tohle bude nejvyrovnanější série 1. kola play off NHL, a je tomu skutečně tak. Hokejisté Capitals a Islanders si to za stavu 3:3 rozdají v rozhodujícím sedmém zápase! Protáhne se v něm bitva až do prodloužení?

Washington

+ domácí prostředí, tahoun Ovečkin

- obrovský tlak

NY Islanders

+ jeden mečbol už odvrátili, gólman Halák ve formě

- ve Washingtonu letos vyhráli jediný zápas z pěti

 

V základní části nasbírali shodně 101 bodů a i v play off potvrzují, jak moc jsou vyrovnaní. Teď se rozhodne v duelu číslo 7 ve Washingtonu. Stačilo přitom, aby v posledním zápase základní části Islanders zvládli nájezdy proti Columbusu, brali bodík navíc, předskočili Washington v tabulce Metropolitní divize a měli tak v sedmém mači výhodu domácího prostředí oni. Může právě tohle rozhodnout? Možná ano, i když se zdá, že výhoda domácího ledu se už maže. V neuvěřitelně vyrovnané sérii se nedá odhadovat, co se stane.

Týmy vedené hvězdnými kapitány Ovečkinem a Tavaresem, kteří skončili v elitní čtyřce kanadského bodování, se v této sezóně potkaly už desetkrát a osmkrát se radovali domácí celky. Jenže pozor, hned polovina z těchto utkání šla do prodloužení! Čtyřikrát se nastavovalo na ledě Ostrovanů (3x se radovali domácí), jednou šel zápas do nájezdů ve Washingtonu (vyhráli Capitals). Proč by tedy neměl mít podobný scénář i rozhodující duel? Mužstva jsou vyrovnaná, pokud jedno z nich povede, druhé nasadí k mohutnému tlaku. A za vyrovnaného stavu se už v koncovce normální hrací doby riskovat nebude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Washington - NY Islanders 0 3.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip