Články

Washington – New Jersey: Ďáblové neuspějí
article image

10.10.201

Rivaly z Metropolitní divize přivítají v premiérovém duelu nové sezony hokejisté Washingtonu. Loni se Ovečkin a spol. probojovali do konferenčního semifinále a také letos by měli válet, Ďáblové v hlavním městě body nezískají!

Jen jednou z posledních pěti sezon nepostoupili Capitals do vyřazovacích bojů, třikrát se propracovali až do konferenčního semifinále. To se jim podařilo také loni, znovu však smolně vypadli s newyorskými Rangers, když nezvládli rozhodující sedmý zápas (1:2 v prodloužení). Letos by opět měli patřit mezi elitní týmy Východní konference, příchody TJ. Oshieho a Justina Williamse posílily washingtonskou ofenzívu, která hodně spoléhá na úderné duo Ovečkin – Backström. Zatímco obávaný ruský snajpr je fit a připraven, jeho švédský parťák se kurýruje z operace kyčle a první utkání sezony nestihne. Loni Capitals disponovali velmi dobrou defenzívou, která by znovu měla být jejich velkou devízou. Ďáblové v posledních letech prožili velký ústup ze slávy a jejich kádr prochází výraznou obměnou. V brance se mohou opřít o skvělého Corey Schneidera a také obranu mají složenou solidně, ovšem v ofenzívě postrádají kvalitu potřebnou pro to, aby se mohli měřit s těmi nejlepšími. Ve Washingtonu prohrají.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Washington - New Jersey 1 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip