Články

Washington – Minnesota: Ovečkin sestřelí Wild
article image

7.11.201

Capitals vyhráli poslední tři duely a pohybují se těsně nad hranicí postupu do play off. Jejich hlavním tahounem je opět hvězdný snajpr Alex Ovečkin, jenž už má na pažbě 12 zářezů a další přidá právě proti Minnesotě!

Borci Washingtonu prohráli čtyři z úvodních pěti duelů nové sezony a ocitli se pod velkou palbou kritiky. Jenže celek Adama Oatese nezpanikařil, za pochodu výrazně zlepšil defenzívu a výsledky začaly pomalu přicházet. V současnosti vyhráli Capitals šest z posledních osmi duelů a vyšplhali se mezi nejlepší osmičku Východní konference. A hlavní zásluhu na tom má ruský fantom Ovečkin, kterého zastihl začátek nového ročníku NHL ve velké pohodě. Trojnásobný nejlepší střelec slavné soutěže je momentálně v pořadí kanonýrů druhý s 12 přesnými zásahy ve 13 zápasech. V posledním duelu s New York Islanders skóroval dvakrát a dovedl Capitals k vítězství 6:2. Minnesota nehraje špatně a má velmi dobrou obranu, v posledním vzájemném utkání ji ale Ovečkin překonal. A nyní by se mu to mohlo povést znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Was-Min: Ovečkin A. ano 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip