Články

Washington – Florida: Jágrův tým s prázdnou neodjede
article image

2.2.2016

Šlágr NHL ihned po All Star víkendu! V americké metropoli si to rozdají dva nejlepší týmy Východní konference a domácí nečeká bez snajpra Ovečkina nic snadného. Panteři budou bodovat!

Utnuli šňůru čtyř porážek a doma poté vyhráli třikrát za sebou. Panteři z Floridy si tak upevnili druhou příčku v konferenci a sebevědomě letí do play off. Nicméně moc dobře vědí, že si nemohou dovolit polevit, protože stačí jeden dva slabší týdny a náskok na pronásledovatele je v tahu. Na ledě Washingtonu, lídra konference i celé NHL, mohou hrát uvolněně a současně s nemalým sebevědomím. Vždyť s protivníkem v této sezóně jednou smolně padli 1:2 v prodloužení, odvetu pak jasně ovládli poměrem 4:1.

 

Domácím navíc bude chybět kapitán Ovečkin, který se pro zranění omluvil z All Star Game a automaticky tak nesmí v následujícím zápase nastoupit. Nejenže bude absentovat elitní střelec, ale síly změří i dvě nejlepší defenzívy celé NHL (104 resp. 108 inkasovaných gólů), což také může mnohé napovědět. Duel by měl být vyrovnaný s minimem branek a Jágrova Florida má nemalou šanci na bodový zisk.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Washington - Florida 02 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip