Články

Wales – Bosna a Hercegovina: hosté napraví selhání
article image

9.10.2014

Šokující domácí porážkou 1:2 s Kyprem odstartovali evropskou kvalifikaci účastníci letního MS z Bosny, další ztráta ve Walesu by jejich šance na úspěch výrazně snížila. Tým ovšem mají kvalitnější než domácí, úvodní ztrátu napraví!

Dlouho býval za velkého otloukánka, nyní však Walesu dorostla solidní generace hráčů, která věří, že svůj národní tým dovede na evropský šampionát! Jasným tahounem týmu je hvězdný Gareth Bale z Realu Madrid, v záloze pak tvoří hru Joe Allen z Liverpoolu s Aaronem Ramseym z Arsenalu. Oba jsou však zranění a proti balkánskému soupeři nenastoupí, což je pro domácí opravdu veliká ztráta, jejich kvalitu nahradit nedokážou! S nimi v sestavě Wales zvládl vstup do kvalifikace a vyhrál v Andoře 2:1, obě branky vstřelil právě Bale. Výkonem však „Draci“ příliš nepřesvědčili a bez dvou klíčových borců to proti Bosně a Hercegovině nejspíš bude ještě horší… Hosté budou mít velikou motivaci uspět, v prvním duelu nečekaně selhali doma s Kyprem (1:2), ačkoliv jasně dominovali (držení míče 65%) a celkem se pokusili o 27 střel! V šancích však převážně selhávali a nakonec zůstali bez bodu. V Cardiffu jistě předvedou kvalitnější výkon, přeci jen mají zkušený a ofenzivně silný mančaft, jenž se z minulé kvalifikace dokázal probojovat na mistrovství světa! Borci jako Džeko, Ibiševič, Pajnič, Lulič, Bešič, Begovič či Medunjanin válí v kvalitních týmech nejprestižnějších evropských soutěží, Bosnu dovedou k prvnímu vítězství!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Wales - Bosna a Her. 2 2.29

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip