Články

Wales – Belgie: tentokrát se střelecky prosadí oba týmy
article image

30.6.2016

Bude pokračovat ostrovní pohádka, nebo černý kůň turnaje znovu vítězně zařehtá? Čtvrtfinálová bitva Eura každopádně slibuje atraktivní a otevřený souboj, ve kterém se gólově prosadí oba celky.

Současná generace belgických fotbalistů bývá považována za nejsilnější v historii země, lepší i než ta, která v roce 1980 postoupila do finále mistrovství Evropy. Jenže teď musí porazit překvapení turnaje Wales – tým, který startuje na Euru vůbec poprvé a dostal se do naprosté euforie. „Víme, že Belgie má velmi dobrý tým, a moc se na toto utkání těšíme. Přijeli jsme sem proto, že chceme hrát tyto velké zápasy. Rozhodně se nebojíme a chceme postoupit,“ hlásil velšský tahoun Bale. Walesu dodává sebevědomí i skutečnost, že s Belgií hrál už v kvalifikaci a velmi úspěšně. Nejprve remizoval v Bruselu 0:0 a doma dokonce vyhrál 1:0. Belgický útok se ani jednou neprosadil, jediný gól dvojzápasu vstřelil právě Bale. Zdálo by se tedy, že fanoušky čeká znovu urputný boj, který nejspíš rozhodne jediná trefa. Nicméně může to být právě naopak! Belgie na turnaji sází na ofenzívu, kde je její největší síla, ani Ostrované nechtějí hrát žádného zanďoura. „Mají velmi dobrou defenzivu, ale poučili jsme se a nyní už víme, jak na ně,“ tvrdil záložník Carrasco. A jelikož Belgie má vyautované klíčové beky Vermaelena s Vertonghenem, bude i její obrana průchodnější. Góly by tak měly padat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Wales - Belgie ano 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip