Články

Vuelta: časovku ovládne Martin!
article image

1.9.2014

Po dnu volna se cyklisté na Vueltě vrátí do práce, čeká na ně 34,5 km dlouhá individuální časovka. Favoritem na vítězství je německý suverén Tony Martin, jenž jízdu proti chronometru vypiloval k dokonalosti. A znovu nezklame!

Po devíti náročných etapách dostali cyklisté na prestižní Vueltě den volna, aby posbírali síly na další porci náročných výšlapů. Hned první z nich bude pořádně bolet, v časovce jednotlivců se nedá nic ošidit! Průběžným lídrem závodu je Kolumbijec Quintana, na záda mu však dýchají domácí Contador (ztráta 3 vteřiny) s Valverdem (8) a Kolumbijcem Anaconou (9), pořadím by mohl zamíchat také v současnosti pátý Chris Froome (28), jenž je výborným časovkářem a reálně může pomýšlet na posun do čela celkové klasifikace. Ani on si však asi nepřijde na německou „lokomotivu“ Tonyho Martina, jenž je časovkářským specialistou a v této disciplíně je dokonce trojnásobným mistrem světa a stříbrným olympijským medailistou. Navíc Martin v letošní sezoně jezdí skvěle, suverénně ovládl časovku na nedávné Tour de France a se stejným cílem vyrazil také na Vueltu. Etapu ovládne on!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip