Články

Vladivostok – Petrohrad: naservírují gólově dietní menu
article image

2.1.201

Domácí zoufale bojují o účast v play off a zatím se jim v tom příliš nedaří, Petrohrad by vyřazovací boje naopak neměly minout. Hvězdnému celku ale nyní chybí jiskra a trápí se v ofenzívě, na gólově chudém menu si diváci nepošmáknou.

Nejbohatší mančaft KHL má soupisku našlapanou hvězdami a patří mezi hlavní kandidáty na zisk titulu. Také se dlouho přetahoval s obhájci titulu z moskevského Dynama o průběžné první místo v Západní konferenci, jenže v současnosti na rivaly z hlavního města ztrácí sedm bodů a jména jako Kovalčuk, Červenka, Tichonov či Thoresen už takovou hrůzu jako dřív u obránců soupeřů nebudí. Na vině je výrazný prosincový pokles formy, který ambiciózní celek postihl. V posledních pěti zápasech urval Petrohrad jediné ušmudlané vítězství v Čerepovci 2:1, jinak čtyřikrát prohrál a ve dvou duelech dokonce nevstřelil ani gól! Právě zoufalá produktivita jednotlivých útočných formací trápí Petrohrad nejvíce, jeho obrana v čele s českým gólmanem Salákem je až na výjimky výtečná. Domácí jsou ve Východní konferenci desátí a na osmý Omsk ztrácí 5 bodů, prohráli však poslední tři duely a nic nenasvědčuje tomu, že by se měli vzchopit a vydat se na úspěšnou stíhací jízdu za Avangardem. Také oni vcelku solidně brání a dlouhodobě mají problémy v ofenzívě, gólové hody tak diváci neuvidí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Vladivostok - Petrohrad 5,5 - 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip