Články

Vladivostok – Magnitogorsk: vítězství pro favorita
article image

10.3.2014

Hostující Metallurg vstoupil do play off jako nejlepší celek Východní konference a proti Vladivostoku potvrzuje roli favorita. Po dvou domácích výhrách ovládne také třetí měření sil na ledě Admiralu a vybojuje postupový mečbol!

Pouze obhájci titulu z Dynama Moskva získali v základní části KHL více bodů než Magnitogorsk, ambiciózní celek z Uralu patří mezi hlavní kandidáty na zisk Gagarinova poháru. To ostatně potvrzuje i na úvod play off, v jehož prvním kole čelí Vladivostoku. Oba domácí duely Magnitogorsk s přehledem ovládl (3:1, 5:3) a k prvnímu venkovnímu utkání tak nastoupí v pohodě a s vědomím, že by jej další výhra výrazně přiblížila k postupu do dalšího kola. Pod vedením náročného trenéra Keenana vychází hra Metallurgu ze zodpovědné obrany, směrem dopředu pak Metallurg táhne hlavně první útok ve složení Zaripov, Kovář, Mozjakin. Jeho členové patřili mezi nejproduktivnější hráče základní části a ve sbírání bodů pokračují také v play off, český centr Kovář už má na kontě dvě branky a jednu asistenci. Také ve třetím duelu s Vladivostokem bude jeho letka úřadovat a pomůže Magnitogorsku k triumfu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Vladivostok - Magnitogorsk 2 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip