Články

Vladivostok – Magnitogorsk: góly diváci neuvidí
article image

27.1.201

Hosté rozehráli šestizápasový trip výtečně, po třech triumfech ale padli v Novosibirsku 1:2 a ve Vladivostoku tak chtějí znovu naskočit na vítěznou vlnu. Domácí naposledy zdolali silnou Ufu 3:2 a favorita potrápí, mnoho branek nepadne.

Domácí se ve Východní konferenci pohybují těsně pod hranicí postupu do play off, ve finiši základní části tak nutně potřebují bodovat! Konferenční lídr z Magnitogorsku jim ale nedá nic zadarmo, ladí totiž formu na blížící se vyřazovací boje a dobrými výkony potvrzuje roli jednoho z hlavních kandidátů na zisk Gagarinova poháru. Ambiciózní „Magnitku“ táhne za úspěchem především první útok, jehož členové Mozjakin (30+36), Kovář (20+42) a Zaripov (24+35) jsou třemi nejproduktivnějšími borci celé KHL. Pokud se domácím povede hvězdné trio eliminovat, mohou pomýšlet na úspěch! V posledních čtyřech zápasech ukázali, že bránit umí, vždyť Slovanu, CSKA Moskva i Nižněkamsku dovolili vstřelit jenom po jednom gólu. S Ufou inkasovali dvakrát, nakonec ale vybojovali důležitý triumf 3:2, který je udržel v boji o play off. Ani proti Magnitogorsku se nepoženou bezhlavě do útoku, žádnou velkou přestřelku nečekám.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Vladivostok - Magnitogorsk 5,5 - 1.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip