Články

Vladivostok – CSKA: body poputují do Moskvy
article image

18.10.2015

Nejproduktivnější mančaft KHL moskevský CSKA v posledních zápasech marně hledá střeleckou formu, v zakončení se mu přestalo dařit. Defenzíva Vladivostoku ale připomíná děrový cedník, hosté by se mohli gólově chytit!

„Armádníci“ v první polovině sezony potvrzují roli velkých kandidátů na zisk Gagarinova poháru, v Západní konferenci zatím získali více bodů než oni jen hráči Jaroslavle. V průběhu tohoto měsíce si ale na hokejky Radulova a spol. sedla střelecká krize a nejproduktivnější tým soutěže v posledních pěti duelech jen 7x skóroval a třikrát odešel z ledu poražen. Na hře CSKA se neblaze projevuje absence kreativního Da Costy, hosté by také potřebovali zlepšit produktivitu druhého a třetího útoku, hvězdný Radulov (8+16), Marušák (5+17) či Platt (13+3) na vše sami nestačí. Na ledě Vladivostoku by se ale mohli borci CSKA chytit! Domácí se ve Východní konferenci pohybují na hraně postupu do play off, pokud však budou pokračovat v současných výkonech, propadnou se do jejího suterénu – už čtyři zápasy čekají na výhru a během této neúspěšné série inkasovali 17 branek! Jejich nedůsledné a děravé obrany by měli hosté využít, kádr mají výrazně kvalitnější a je jen otázkou času, kdy se jejich ofenzíva střelecky probudí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Vladivostok - CSKA Moskva 2 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip