Články

Vitoria – Botafogo RJ: první půle bude nerozhodná
article image

16.10.2013

Bitva dvou předních brazilských týmů slibuje urputný boj. Šestá Vitoria hostí druhé Botafogo a oba celky mají jedno společné: jejich první poločasy obvykle končívají nerozhodně. A toto pravidlo by mohlo zůstat zachováno.

Nováček z Vitorie si zatím vede nad očekávání dobře, když kraluje hlavně na svém trávníku – ze 40 získaných bodů jich hned 29 vyválčil doma. Jenže Botafogo pro změnu exceluje venku, kde je druhým nejúspěšnějším mužstvem soutěže. Tým vedený ostříleným Nizozemcem Seedorfem by rád přidal do své sbírky třetí mistrovský titul, na který čeká už 18 let. Jenomže vedoucí Cruzeiro má stále 10 bodů k dobru a další dva pronásledovatelé jsou hned za zády. Před dvěma měsíci Botafogo doma Vitorii v klidu přehrálo 2:0, loni ovšem ze dvou duelů uhrálo jen bod. Oba soupeři se nikam nepohrnou a na šanci si počkají, i proto se nabízí tip na nerozhodný první poločas.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Vitoria - Botafogo 0 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip