Články

Vítkovice – Třinec: derby okoření góly
article image

17.1.201

Duel sousedů v tabulce a dvou týmů s aktuálně nejlepší formou v extralize hostí Ostrava, kde si to rozdají domácí Vítkovice s rivaly z Třince. Oba soupeři jedou na vítězné vlně a mají sebevědomí na rozdávání, vzájemná bitva bude bavit!

Ze Spengler Cupu si přivezli parádní formu a drtí jednoho protivníka za druhým. Řeč je hokejistech Vítkovic, kteří v novém roce vyhráli všech pět utkání! Z toho čtyřikrát triumfovali v normální hrací době a poradili si druhým Hradcem (6:2) a dokonce i s vedoucí Spartou (3:1). V posledním utkání zase zvítězili na ledě posledních finalistů ze Zlína (3:0), kde v čele s neomylným brankářem Šindelářem předvedli skvělý kolektivní výkon. Svým aktivním, důrazným, hodně rychlým a fyzicky náročným hokejem jsou nepříjemným protivníkem pro každého soupeře, také Třinec bude mít co dělat, aby druhý nejproduktivnější útok soutěže udržel na uzdě. Sami Oceláři ale také hrají jako z partesu, triumf 4:2 nad Pardubicemi byl jejich pátým v řadě a udržel je v kontaktu s pátými Vítkovicemi. Navíc i Třinec umí hrát dopředu, ve čtyřech z posledních pěti duelů vstřelil čtyři góly a ostravskému protivníkovi nedá nic zadarmo. Ocelářské derby bude bavit, šest či více branek by mohlo padnout.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Vítkovice - Třinec 5,5 + 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip