Články

Vítkovice – Sparta: první třetina bude remízová
article image

22.3.201

Na ledě jasného vítěze základní části splnili plán a odvezli si jeden triumf. A v domácím prostředí chtějí hokejisté Vítkovic pokračovat v dobrých výkonech! Na favorizovaného protivníka z hlavního města si budou věřit a pořádně jej potrápí.

Už v základní části jejího suveréna ze Sparty dvakrát porazili a uspěli i v druhém duelu play off na holešovickém ledě, kde zvítězili těsně 1:0. Hokejisté Vítkovic se tak do Ostravy vrátili za vyrovnaného stavu série (1:1) a věří, že v sobotu půjdou do vedení! I v prvním utkání vyřazovacích bojů sparťanského favorita notně potrápili a prohráli jen těsně 2:3, jejich důrazná, agresivní a aktivní hra s poctivou defenzívou na Spartu prostě platí. V průběhu celé sezony se jim ale doma příliš nedařilo a na vlastním ledě byli v základní části dokonce třetím nejhorším týmem po Chomutovu a Kladnu! Pokud však naváží na skvělé výkony z Holešovic, hosty znovu pořádně potrápí. Pražané odehráli druhý duel čtvrtfinále play off notně oslabení, kdy jim kvůli otravě jídlem chybělo v sestavě několik opor, nyní už budou v Ostravě kompletní. A chtějí se vrátit do vedení! Houževnatí domácí ale budou kousat, první třetina by mohla skončit remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Vítkovice - Sparta 0 2.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip