Články

Vítkovice – Slavia: Pražané odjedou s prázdnou
article image

19.2.2014

Olympijský turnaj je v plném proudu, česká hokejová extraliga se přesto po téměř dvoutýdenní pauze vrací na scénu! Trápící se Slavia na ledě Vítkovic v letošní sezoně už jednou padla a historie se bude opakovat.

Slávisté během netradiční pauzy poctivě trénovali a přestávku si vyplnili přípravným duelem, ve kterém porazili Spartu 4:2. Za extraligového lídra však nenastoupila většina opor (Ton, Rolinek, Kumstát, Pöpperle), vítězství nad rivalem z Holešovic tak nesmí svěřenci kouče Růžičky přeceňovat. Přesto jim na cestu do Ostravy jistě zvedlo náladu, na ledě Vítkovic nutně potřebují zvítězit! V extraligové tabulce se totiž nachází až na jedenáctém místě a hrozí, že si místo předkola play off po skončení základní části zahrají nepopulární play out… Na desátý Liberec ztrácí Pražané jeden bod, případný triumf v normální hrací době by je dostal na roveň devátého Litvínova. Také domácí ale mají motivaci uspět, za šestým Zlínem, jenž se drží na poslední příčce, ze které se přímo postupuje do čtvrtfinále play off, zaostávají jen o dva body. A to především díky parádním výkonům z nového roku, vždyť od začátku ledna vyhráli devět ze třinácti duelů a v extraligové tabulce si tak výrazně polepšili. Slavii už v letošní sezoně doma porazili (4:2), uspět by mohli znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Vítkovice - Slavia 1 1.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip