Články

Vítkovice – Pardubice: gólovou nadílku nečekejte
article image

22.12.2013

Česká reprezentace excelovala v Rusku, ale teď už je tu zase extraliga. V dnešní předehrávce 32. kola budou chtít Vítkovice pokračovat ve vítězné jízdě. S Pardubicemi to bude znovu vyrovnaný boj s minimem gólů.

Oproti ostatním soupeřům si oba týmy stihnou předehrát svůj zápas už před Vánoci, aby si pak mohly Ježíška více užívat. Ostravané mají za sebou parádní šňůru tří výher na ledě soupeřů, když v Kladně, Brně i na Slavii inkasovali vždy pouze jeden gól. Jejich defenzíva funguje skvěle, a tak se stačí dvakrát trefit a výhra je doma. Východočeši ale také umí hrát na málo branek, naposledy doma padli se Zlínem 1:2 na nájezdy. Co očekávat od jejich vzájemného duelu? Málo gólů! Pravda, první letošní setkání skončilo ve Vítkovicích divokou přestřelkou 6:5 v prodloužení, ale minule už v Pardubicích hosté vyhráli "jen" 3:1. Když k tomu připočteme čtyři loňská utkání, v nichž celkem padlo pouhých 15 branek, je jasné, jak by duel měl vypadat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Vítkovice - Pardubice 4,5 - 2.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip