Články

Vítkovice – Liberec: o branky nebude nouze
article image

9.1.2014

Bílí Tygři předvádí výkony jako na houpačce a s jedenáctou příčkou nejsou spokojeni. V Ostravě cítí šanci na ulovení tučné kořisti, Vítkovice doma tápou. Formu v novém roce ale mají skvělou a nedají kůži lacino, bude to přestřelka!

Ambiciózní Liberec měl prohánět favority, místo toho se musí hodně snažit, aby stejně jako loni nedohrával sezonu v baráži. Za vše může velká nevyrovnanost výkonů, s kterou Nedvěd a spol. zápasí od začátku sezony. Vždyť se čtvrtým nejproduktivnějším útokem extraligy by se měli pohybovat na úplně jiných příčkách! Jenže například venku naposledy bodovali na začátku prosince, kdy loupili v Třinci 4:1. Do nového roku vstoupili porážkou 1:4 v Pardubicích, následně doma rozstříleli poslední Chomutov 6:0 a na stabilizaci výkonů to v jejich podání příliš nevypadá… Vítkovice doma v 17 duelech získaly jen 20 bodů, což je po Chomutovu druhá nejhorší bilance. Jenže statistiky by si nyní mohly výrazně vylepšit, v lednu zatím kosí favority – nejprve na vlastním ledě zdolaly druhý Hradec 6:2, poté dokonce triumfovaly na ledě vedoucí Sparty 3:1! V jejich posledních osmi vzájemných zápasech s Libercem padlo šest či více branek a fanoušci si znovu přijdou na své!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Vítkovice - Liberec 5,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip