Články

Vítkovice – Liberec: kouzlo domova zafunguje
article image

8.10.201

Domácí přivítají trápící se Liberec a věří, že opět bude fungovat kouzlo jejich ledu v ČEZ Aréně, na kterém Bílé Tygry desetkrát v posledních jedenácti vzájemných zápasech porazili. Výhry nad Zlínem a Spartou je posílily, opět zvítězí!

Při rozjezdu do sezony hokejisté Vítkovic notně klopýtali a prohráli pět z úvodních sedmi duelů. Na domácí půdě proto jsou druhým nejhorším mužstvem soutěže po průběžně dvanáctém Kladnu – ze čtyř zápasů před vlastními fanoušky vytěžili svěřenci kouče Petera Oremuse pět bodů, naposledy tam podlehli Chomutovu 0:2. Na Liberec ale doma opravdu umí a hodlají toho využít! V posledních dvou zápasech navíc ukázali výrazné zlepšení, vždyť naplno bodovali na ledě posledních finalistů ze Zlína (3:1) i vysoce favorizované Sparty (6:4) a důrazně se tak vzepřeli náznakům herní krize. To Liberec na povzbuzující sérii několika úspěšných výsledků stále čeká, dvakrát za sebou ještě v této sezoně nezvítězil. A do utkání s Vítkovicemi půjde po triumfu 4:2 nad Chomutovem… Předtím prohrál 4:6 v Pardubicích, kde ještě na začátku třetí třetiny vedl 4:2 a směřoval za vítězstvím, jenže v poslední dvacetiminutovce zkolaboval a připsal si tak čtvrtou prohru z pátého venkovního duelu. Naplno bodoval jen v úvodním duelu ročníku na ledě Třince (4:1). Na Vítkovice se Bílým Tygrům dlouhodobě nedaří a vzhledem k jejich aktuální formě nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom mělo něco změnit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Vítkovice - Liberec 1 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip