Články

Vinci – Bouchard: pokračující vzlet komety?
article image

5.9.2015

Eugenie v New Yorku dokazuje, že je schopná ukončit dobu tenisového temna se samými porážkami. Kanadská hvězdička byla loni pátou hráčkou světa, teď je o 20 míst níž! Proti o generaci starší Vinci by měla opět zazářit!

Na poslední Grandslam sezony dorazila Bouchardová s následující bilancí: z posledních 17 zápasů vyhrála pouhé čtyři a při generálce v New Havenu získala právě proti Vinci, která do hlavního turnaje postoupila z kvalifikace, jediný game! Po změnách trenérů si na US Open najala do pozice zachránce legendárního Američana Connorse. A jako mávnutím kouzelného proutku přišla nečekaná změna. Nikdo jí nevěřil, ale přešla přes Riske, Hercog i bojovnici Cibulkovou. Vrátí teď Vinci potupnou porážku z New Havenu?

Italská matadorka si přivezla na dvorce Flushing Meadows formu z New Havenu, v němž až po boji padla 1:2 s Wozniacki. Na cestě do osmifinále vyřadila i Češku Allertovou a rozhodně si na Bouchardovou bude věřit. Jenže na čtvrtfinále přes rozjetou soupeřku zřejmě nedosáhne…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Vinci R. - Bouchard E. 2 2.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip