Villarreal – Sparta: španělský uragán nezastaví

article image

6.4.2016 Sparta se v novém roce nadechla k senzační jízdě pohárovou Evropou a získala skalpy silného Krasnodaru a hvězdného římského Lazia! Pošle z kola ven dalšího favorita a postoupí přes španělský Villarreal do semifinále Evropské ligy?

Do třetice všeho dobrého? Nečekaný postup do čtvrtfinále Evropské ligy přes ruský Krasnodar a římské Lazio ale nemusí být pro Pražany konečnou, i když Villarreal bude nesmírně těžkým protivníkem… Na souboj na stadionu Mestalla se ale svěřenci kouče Zdeňka Ščasného příliš dobře nenaladili, po sobotní ligové prohře na půdě Slovácka 0:2 se jim totiž vedoucí Plzeň vzdálila na rozdíl devíti bodů a vše nasvědčuje tomu, že titul Letenským znovu vyfoukne… S podobně mizerným výkonem plným chyb by Sparta ve Španělsku rozhodně neuspěla, naopak Villarreal by si s chutí zastřílel! Žlutá ponorka v letošní sezoně v základní skupině narazila na Plzeň (1:0, 3:3) a také do klání s Letenskými jde v roli favorita. Po madridském Atlétiku je druhým nejlépe bránícím týmem La Ligy, v níž s náskokem osmi bodů před pátou Celtou Vigo hájí čtvrtou příčku. Její forvardi Soldado a Bakambu jistě budou sparťanskou obranu pořádně prohánět. Jejich atakům hosté neodolají, Žlutá ponorka vyhraje v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Villarreal - Sparta Praha 0:1 1 2.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip