Články

Villarreal – Rapid Vídeň: lídr poprvé padne
article image

25.11.2015

Žlutá ponorka po nečekané úvodní prohře s Rapidem ve skupině E třikrát po sobě zvítězila a má nakročeno k účasti v nadstavbové části Evropské ligy. K jistotě stačí Villarrealu plichta, na stadionu El Madrigal ale zůstanou všechny body!

Vídeňský Rapid zaskočil favority a ve skupině E si předčasně a jako první zajistil účast v play off Evropské ligy. Rakouský vicemistr disponuje mladým mančaftem plným elánu, jenž umí zaskočit soupeře rychlými kontry a je také nesmírně nebezpečný při standardních situacích. To ostatně ukázal také při senzačním triumfu 2:1 nad Villarrealem v prvním vzájemném klání. Přitom španělský mančaft byl lepší a měl převahu, ovšem poté, co se dostal do vedení, zvolnil a na to nakonec doplatil! Žluté ponorce, která další tři duely ve skupině vyhrála, nyní stačí v odvetě plichta k tomu, aby se kvalifikovala do jarních bojů. Hrát na remízu je ale ošidné, aktuálně čtvrtý tým španělské ligy jistě bude chtít zvítězit! Domácí disponují o poznání kvalitnějším a zkušenějším kádrem než Rapid, jsou silní v držení míče a kombinaci. Defenzívu vídeňského mančaftu nakonec prolomí a zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Villarreal - Rapid 1 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip