Články

Villarreal – Plzeň: lídra La Ligy nezlomí
article image

1.10.201

Západočeši vyběhnou na El Madrigal jako lídři skupiny E, do jejíhož čela je poslala domácí výhra 2:0 nad běloruským Dinamem Minsk. Žlutá ponorka naopak na úvod nebodovala a nutně se potřebuje chytit, Viktorii porazí!

Nepodařený vstup do sezony je zapomenut, mistrovská Plzeň se rozjela a vítězí - pod vedením nového kouče Karla Krejčího vyhrála osm zápasů v řadě při skóre 18:1! O víkendu si Viktoria poradila s nebezpečným Libercem 2:1 a vystřídala jej na druhém místě české ligy, do Španělska tak rozhodně necestuje s poraženeckou náladou! Chybět však budou zranění Vaněk s Holendou, nejistý je start stopera Baránka a záložník Kolář bude hrát v ochranné masce. Villarreal v úvodním klání skupiny nečekaně selhal na hřišti vídeňského Rapidu (1:2), to však bylo jeho ojedinělé klopýtnutí. Vždyť ve španělské Primera Divisón mančaft kouče Marcelina ještě neprohrál a s bilancí 5-1-0 a skóre 12:4 celé soutěži kraluje! O víkendu si doma poradil s našlapaným Atléticem Madrid (1:0) a udržel si tak na vlastním hřišti stoprocentní bilanci, ani Plzeň slavný El Madrigal nedobude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Villarreal - Plzeň 1 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip