Články

Villarreal – Osasuna: Žlutá ponorka si opět polepší
article image

3.2.201

Žlutá ponorka se po návratu do nejvyšší soutěže usídlila v horních patrech La Ligy a dokonce pošilhává po účasti v evropských pohárech! Trápící se Osasuna má problémy se střílením branek, ze stadionu El Madrigal odjede s výpraskem!

Přesně takhle si návrat mezi španělskou elitu představovali! Daleko od sestupových vod a naopak blízko do pohárové Evropy mají fotbalisté Villarrealu, kteří svými dobrými výkony dávají vzpomenout na dobu nedávno minulou, kdy patřili mezi nejlepší španělské celky a pravidelně hrávali Ligu mistrů či Evropskou ligu. Celek kouče Torala se pyšní čtvrtou nejlepší obranou ligy a v počtu nastřílených branek (39) patří do španělského nadprůměru, většinu z nich zaznamenal na domácím hřišti (23). Osasuna v posledních dvou duelech získala jenom bod a v tabulce je blízko ohrožené zóny, ve zbytku sezony bude mít co dělat, aby se v nejvyšší soutěži udržela. Zatímco směrem dozadu to není v podání celku z Pamplony úplná bída, v ofenzívě se ale trápí a s pouhými 18 přesnými zásahy je nejméně produktivním týmem La Ligy. V jedenácti venkovních duelech jen osmkrát rozvlnil síť, na stadionu El Madrigal si bilanci asi příliš nevylepší. Domácí zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Villarreal - Osasuna 0:1 1 2.09

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip