Villarreal – Neapol: defenziva zahubí gólové hrátky

article image

17.2.2016 Čtvrtý tým španělské ligy proti druhému z italské Serie A! Šlágr Evropské ligy je nečitelný a může se zvrtnout jakýmkoli směrem. Nicméně hosté vsadí na přísnou defenzívu a gólový karneval nepřipustí.

Předlouho vládli italské lize, ovšem o víkendu borci Neapole po osmi výhrách v řadě prohráli v přímém souboji na Juventusu a spadli na druhou příčku. Nicméně v Turíně si otestovali svoji defenzivní sílu a vydrželi celých 88 minut! To se jim teď ve Villarrealu může náramně hodit. Domácí »žlutá ponorka« od konce listopadu v La Lize neprohrála, z posledních 11 ligových utkán má báječnou bilanci 8-3-0 a elitní španělské trio má stále na dohled. Na druhou stranu varováním je zaváhání v domácím poháru a dvě lednové porážky s Bilbaem. Navzdory kreativitě svých hráčů to budou mít domácí proti organizovanému italskému sokovi hodně těžké, Neapolští budou umně kouskovat hru a čekat na ojedinělou příležitost. I proto v této bitvě žádné gólové dostihy nečekejte.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Villarreal - Neapol 2,5 - 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip