Villarreal – Liverpool: Reds dovezou góly

article image

27.4.2016 Vyřazení německého Dortmundu ve čtvrtfinále z nich rázem udělalo největší favority na vítězství v Evropské lize. A proti španělskému Villarrealu chtějí fotbalisté Liverpoolu dokázat, že právem! V první bitvě se gólově prosadí.

Žlutá ponorka nastoupí do bitvy se slavným anglickým protivníkem s vírou ve vlastní schopnosti, v pohárech se jí daří – v Evropské lize už jedenáct zápasů neprohrála a letos na stadionu El Madrigal vyhrála všech šest zápasů, v nichž dohromady jen jednou inkasovala! Naposledy jí padla za oběť pražská Sparta, ovšem Liverpool je úplně jiný kalibr! Reds jsou jediným týmem, který se dokázal prokousat mezi nejlepší čtyřku EL, aniž by v soutěži prohrál zápas – 5x zvítězil a 7x remizoval. Ve čtvrtfinále naplno ukázal svoje kvality, když poslal z kola ven hvězdný Dortmund. A to ve velkém stylu, vždyť v domácí odvetě dokázal otočit skóre z 1:3 na postupových 4:3! Trenér Klopp ordinuje svým svěřencům kombinační a ofenzivní fotbal a jeho Reds v poslední době nabrali skvělou formu, střelecky se daří především Sturridgeovi s Coutinhem. Ve Španělsku by se tak měli být schopni gólově prosadit, ani domácí nevyjdou naprázdno…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Villarreal - Liverpool ano 2.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip