Články

Villarreal – Granada: „Žlutá ponorka“ vyhraje v handicapu
article image

4.10.201

„Žlutá ponorka“ je po ročním druholigovém očistci opět v Primera Division a míří zpátky mezi její elitu, neboť se pohybuje na pohárových příčkách. Udrží se na nich triumfem nad venku nebezpečnou Granadou a to o víc než o jednu branku.

Villarreal musí opět zapnout naplno a odčinit zatím jedinou porážku, kterou utrpěl v posledním kole na Betisu Sevilla v poměru 0:1. Proti Granadě by to svěřenci Marcelina Garcíi měli zmáknout a její neatraktivní styl potrestat vítězstvím o více než jednu branku. Kouč Lucas Alcaraz totiž naordinoval svému týmu hodně defenzivní styl, o čemž výmluvně svědčí, že v sedmi utkáních Granada vstřelila pět gólů a stejný počet jich inkasovala. Villarreal ve třech domácích zápasech ztratil pouze remízou 2:2 s Realem Madrid. Granada ve třech utkáních venku neprohrála a nasbírala více bodů (5 b.), než ve čtyřech duelech doma (3 b.). Ovšem zatím venku nepotkala soupeře kalibru Villarrealu…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Villarreal - Granada 0:1 1 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip