Články

Vikingur – Throttur: výprask pro posledního
article image

17.7.2016

Jedenácté kolo islandské ligy se dohraje v Reykjavíku, kde tamní Vikingur přivítá Throttur. Hostující nováček se v nejvyšší soutěži zatím trápí a s pouhými sedmi body je jasně poslední. A z hlavního města odjede s prázdnou.

Výskat si nemohou domácí ani hosté. Nováček si tempu islandské nejvyšší soutěže zatím nepřivykl, v deseti duelech jen 2x vyhrál a na kontě má pouhých sedm bodů. Poslední celek tabulky doplácí na mizernou obranu, která inkasovala už 28 branek, v posledních třech zápasech lovil Throttur míč ze sítě dvanáctkrát! Ani Vikingur na tom není zrovna dobře, na kontě má jen o tři body více a už čtyři kola čeká na vítězství. V posledním utkání bez branek plichtil s třetím Olafsvikem, tentokrát by ale měl brát všechny body! Vikingur je doma tradičně silný, zaváhání s nejslabším účastníkem ligy si prostě nemůže dovolit. Zoufalá defenzíva Throttur potopí znovu, domácí zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Vikingur - Throttur 0:1 1 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip