Články

Vikingur – Keflavik: bezgólová nuda nehrozí
article image

13.7.2014

V dohrávce 11. kola islandské nejvyšší soutěže půjde o hodně, vítěz se bodově dotáhne na třetí KR Reykjavik a posílí naděje na účast v pohárové Evropě. Oběma soupeřům se v poslední době dařilo v ofenzívě, gólově se prosadí!

Loni se Keflavik jen o dva body vyhnul baráži o udržení v první islandské lize, letos ale předvádí výrazně lepší výkony a útočí na nejlepší! Po deseti odehraných kolech se usadil na čtvrtém místě tabulky s tříbodovou ztrátou na třetí KR Reykjavik, ovšem po výtečném vstupu do soutěže přeci jen zvolnil a v posledních pěti zápasech jenom jednou zvítězil (bilance 1-3-1, skóre 9:8). Naposledy nemile zaskočil své fanoušky porážkou 1:2 s posledním IBV Vestmannaeyjarem, má tedy co napravovat! Nováček soutěže Vikingur ale také hraje nadplán a bodů zatím získal stejně jako jeho hostitel. Formu má navíc momentálně lepší než jeho soupeř – v minulém kole sice padl 0:2 s úřadujícími šampiony a městskými rivaly z KR Reykjavik, předtím ale třikrát v řadě zvítězil a šestkrát skóroval. Keflavik už sedm kol neudržel čisté konto, ovšem v celé sezoně jen jednou vyšel střelecky naprázdno a ve třech venkovních duelech neprohrál. Vikingur doma ovládl tři ze čtyř duelů a na svého soupeře si bude věřit, fanoušci uvidí zajímavý duel, v kterém by se měly oba celky střelecky prosadit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Vikingur - Keflavik ano 1.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip