Články

Vikingur – Fjölnir: tři body pro domácí
article image

21.7.201

Oba nováčci islandské nejvyšší soutěže si vedou solidně, především výkony Vikinguru jsou příjemným překvapením. Domácí by se v případě vítězství bodově dotáhli na třetí KR Reykjavík a to se jim nakonec podaří!

Borci Fjölniru loni ovládli druhou nejvyšší islandskou soutěž, Vikingur skončil o bod za nimi. V první lize si ale vede lépe, v jedenácti duelech získal 19 bodů a usadil se na čtvrtém místě tabulky. Na mistrovský KR Reykjavík, jenž je třetí, ztrácí tři body a v souboji s Fjölnirem tak bude mít o pořádnou motivaci postaráno, může se na slavnějšího městského rivala bodově dotáhnout! Pro celek z hlavního města hovoří výtečná aktuální forma, vždyť ovládl čtyři z posledních pěti zápasů, o uplynulém víkendu si poradil s Keflavikem 3:1. Znovu tak potvrdil, že doma body příliš neztrácí, před svými fanoušky vyhrál čtyři z pěti letošních ligových duelů! Fjölnir vstoupil do soutěže dvěma triumfy (jedním z nich byla výhra 3:0 nad Vikingurem), od té doby ale na tři body nedosáhl a postupně se propadl do těsné blízkosti sestupových vod. Rozjetý sok Vikingur mu tentokrát porážku oplatí a získá všechny body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Vikingur - Fjölnir 1 1.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip