Články

Vigo - Bilbao: Athletic si jede pro výhru
article image

10.2.201

Baskové z Bilbaa prožívají úspěšnou sezonu, za madridskými Realem a Atlétikem a za Barcelonou vedou na 4. místě zbytek tabulky. Mají také výbornou aktuální formu a ve Vigu se jim v poslední době daří, jedou si tam pro výhru!

Celta Vigo se s Bilbaem utká potřetí v krátké době, v prosinci si to totiž oba týmy rozdaly ve španělském poháru a úspěšnější byli hosté, když sice ve Vigu 0:1 prohráli, doma ale vše smazali výhrou 4:0 a šli dál. Jen tak potvrdili letošní dobrou formu, která jim umožňuje pomýslet na to, že si v příští sezoně zahrají v Lize mistrů. Ostatně před týdnem na svém hřišti hostili Real Madrid, který se žene za titulem, a neprohráli s ním, navíc mu při remíze 1:1 vstřelili gól po osmi zápasech, ve kterých Bílý balet neinkasoval. Sezona Viga připomíná houpačku, po dobrém startu se domácí už dvakrát ocitli na sestupové příčce. Nyní ale dvakrát vyhráli, shodou okolností nad ohroženými týmy - nejprve nad posledním Betisem Sevilla, poté v Granadě. Týmu se tak hned lépe dýchá, protože se posunul do středu tabulky. Na Bilbao ale Celta Vigo bude krátká!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Celta Vigo - Bilbao 2 2.26

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip