Články

Veselý J. – Pouille L.: česká jednička velký tlak neunese
article image

14.7.2016

Poprvé si i v domácím prostředí vyzkouší roli daviscupové jedničky. Tenista Jiří Veselý má držet české naděje na semifinále, jenže hned na úvod padne s francouzskou dvojkou Lucasem Pouillem.

Je to nepříjemná role – bez absentujícího Berdycha a proti silnému sokovi by se měl Veselý vytáhnout, navíc po jeho úspěšném wimbledonském představení si na sebe upletl bič. A aby toho nebylo málo, s francouzskou kometou Pouillem, aktuálně 21. hráčem světa, vyhrál všechny čtyři vzájemné zápasy – dvakrát ho zdolal v juniorech, jednou na bratislavském challengeru a naposledy loni v kvalifikaci v Aucklandu, kde nakonec získal svůj první titul ATP. „Posunuli jsme se oba, on udělal za poslední dobu větší skok. Ale je to Davis Cup, kde pracují velké nervy a pro něj je to premiéra,“ upozornil Veselý. Jenže Pouille má také formu, ve Wimbledonu došel dokonce až do čtvrtfinále a navíc může být v klidu – od něj se v Třinci žádné zázraky nečekají, postup mají hostům zařídit dvěma body v singlu hvězdný Tsonga a ve čtyřhře aktuálně nejlepší deblový pár světa Mahut, Herbert. Veselý se bude prát s obrovským tlakem, tak proč nezkusit vsadit na výhru francouzské komety?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Veselý J. - Pouille L. 2 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip