Články

Veselý J. – Lopez F.: Čech ovládne první set
article image

21.3.201

Vlétl do světa tenisových profesionálů jako tajfun. Český mladík Jiří Veselý už dokonce děsí i hvězdy. Ve 2. kole turnaje v Miami má proti španělskému veteránovi šanci, hlavně když znovu vsadí na skvělý start do zápasu.

Sotva opustil juniory a už atakuje sedmou desítku žebříčku ATP. Veselého kariéra nabírá na obrátkách. Český ranař nesází jen na dělový servis, ale vyspěl i ve výměnách. Na minulém megaturnaji v Indian Wells postoupil až do 3. kola, ve kterém měl na lopatě hvězdného Brita Murrayho. „Ten kluk má obrovský potenciál,“ poklonil se mu úřadující wimbledonský šampion. Skvěle rozjel i další superturnaj v Miami, kde jej ve 2. kole čeká nasazený Feliciano Lopez. Ten sice díky skvělému losu postoupil v Indian Wells až do osmifinále, ale v prvním vzájemném duelu s hladovým Čechem se musí mít na pozoru. Než si na „Veselkovu“ hru zvykne, může být set pryč. A třeba si nezvykne vůbec...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Veselý J. - Lopez F. 1 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip