Články

Veselý J. – Anderson K.: vyrovnaný duel se zase protáhne
article image

2.10.2016

Formu mají srovnatelnou, na žebříčku jsou kousek od sebe a jejich vzájemná bilance je vyrovnaná. Na úvod tenisového turnaje v Tokiu se potkají rovnocenní soupeři a předvedou vyrovnaný duel.

Český mladík Jiří Veselý se stále snaží prokousat mezi nejlepší, ale trápí ho nevyrovnanost výkonů. Naposledy ale trápil v Šen-čenu ve 3. kole krajana Berdycha a naznačil, že je na správné cestě. Dvě výhry si na jiném čínském turnaji v Čcheng-tu připsal i Jihoafričan Kevin Anderson, jenž by se také rád vrátil zpět na výsluní. Oba dvoumetroví habáni spoléhají na drtivý servis a razantní údery odzadu, rezervy mají hlavně na returnu. Není divu, že jejich vzájemné zápasy bývají velkými přestřelkami. Potkali se čtyřikrát – na předloňském Australian Open vyhrál Anderson v pěti setech, loni ve Vídni se radoval po třech sadách, zatímco obě Veselého vítězství včetně toho letošního ve Winston-Salemu skončila výsledkem 7:6, 6:4. I teď to bezpochyby bude přestřelka drtivých servisů, která s velkou pravděpodobností dospěje alespoň do jednoho tie-breaku. Je zřejmé, že v utkání se zase odehraje hodně gamů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Veselý J. - Anderson K. 24,5 + 1.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip