Články

Veselý J. – Almagro N.: antukáři přichystají dlouhou tahanici
article image

25.5.2016

Vstup do sezony mu nevyšel, ale s přechodem na antuku je jako vyměněný. Jenže Jiřího Veselého čeká ve druhém kole French Open skvělý španělský antukář Nicolas Almagro. A bude to dlouhý boj.

Leckdo už nad ním po jeho výkonech zlomil hůl, ovšem Veselý na jaře šokoval svět – v Monte Carlu zdolal »neporazitelného« tenisového krále Djokoviče! Český mladík ožil, dařilo se mu na dalších turnajích a zvládl i vstup do grandslamové Paříže, když čtyřsetový mač s Američanm Ramem zakončil kanárem. „Na antukovou část sezony si zatím nemůžu moc stěžovat,“ smál se poté. Právě se znovuobjeveným sebevědomím a agresivitou chce vlétnout na ostříleného Španěla Almagra. Ten se vylízal ze zdravotních trablů a už se znovu blíží bývalé formě. Jeho tenis je ovšem spíše o trpělivosti a minimalizaci chyb, takže se čeká dlouhá podívaná s občas nekonečnými výměnami. Jako při jejich dosud jediném vzájemném utkání loni na antuce v Kitzbühelu, kdy Španěl potřeboval k výhře tři sety a celkem 35 gamů. Teď se hraje na tři vítězné sety, takže je tu téměř záruka, že se odehraje spousta her.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Veselý J. - Almagro N. 39,5 + 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip