Články

Verona – Sampdoria: gólově hubený zápas
article image

7.12.2014

Sezónu rozjeli nadějně, zatím v Serii A bojují o pohárové příčky. Teď fotbalisté Sampdorie Janov jedou na hřiště bojovníků z Verony, kteří v bitvě o záchranu potřebují každý bodík. Bude to urputný boj s minimem gólů.

Sampdorii patřila po minulém kole pátá příčka před oběma milánskými giganty, Laziem či třeba Fiorentinou, navíc na třetí příčku ztrácela jen bodík! Dalo by se říci, že na hřišti Verony bude jasným favoritem, navíc když protivníka v posledních dvou vzájemných zápasech deklasovala 4:1 a 5:0. Jenže na jeho půdě před rokem padla 0:2. Během 13 kol hráči Janova prohráli jediný duel, což zvládli už jen lídři z Juventusu, jenže hned 7 remíz tenhle počin lehce devalvovalo. Poslední tři kola odehráli jen samé plichty. Fotbalisté Verony čekají na výhru už sedm kol, během nichž uhráli jen tři bodíky, ale kromě šestky v Neapoli dostávají nejvýš dva góly. Favorizovaní hosté to budou mít s jejich obrannou tvrzí těžké a fanoušci moc gólů nejspíš neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Verona - Sampdoria 2,5 - 1.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip